Čokoládová masáž


Čokoládová masáž, píling, zábal

S ČOKOLÁDOU STARNEME POMALŠIE.

Neverili by ste, aké zázraky dokáže vykúzliť čokoláda (čokoládová masáž)! Mimo toho, že je to „sladké pokušenie“, veľmi dobre chutí, no má aj radu dobrých vlastností.

Čokoládová masáž

Kakao ochraňuje náš organizmus pred srdcovo-cievnymi ochoreniami, podporuje krvný obeh a zabraňuje krvným zrazeninám, zlepšuje elasticitu ciev, ktoré môžu takto efektívnejšie reagovať na zmeny toku krvi, znižuje krvný tlak alebo riziko infarktu.

Čokoláda obsahuje zložku kakaa, ktorá pozitívne pôsobí na hojenie rán a redukciu vrások, je plná vitamínov, minerálov, antioxidantov. Látky v čokoláde nám navodzujú dobrú náladu, pôsobia upokojujúco a podporujú koncentráciu, podnecujú rast buniek, majú omladzujúci účinok a našu pleť chránia zvnútra aj zvonku.

Sušená srvátka, ktorá sa pridáva do 100% kakaového prášku obsahuje množstvo kvalitných bielkovín, ktoré podporujú tvorbu kolagénu, minerálov, zbavujú organizmus škodlivých látok a zaisťujú, aby bolo v bunkách dostatočné množstvo tekutiny. Obsahuje aj množstvo vitamínov ako B1, B2, B6, B12, E, C. Minerály majú aj veľmi dobrý efekt pri celulitíde. Srvátka vyhladzuje pokožku, reguluje jej PH hodnotu a stabilizuje kyslú ochranu povrchu tela.

Čokoládová masáž významne tonizuje a vyhladzuje pokožku celého tela.

Celá Čokoládová masáž pozostáva z dvoch alebo troch častí: pílingu a zábalu, alebo pílingu, masáže a samotného zábalu.

Píling kávou odstraňuje staré, odumreté častice pokožky, pričom ju dokonale prekrví. Príjemnou, relaxačnou masážou uvoľňujeme toxíny, relaxujeme napäté svaly. Príjemný, teplý čokoládový zábal dávame na celé telo, alebo len na vybrané časti tela podľa požiadaviek masírovaného.

Doprajme si dokonalý relax, zmyselná vôňa čokolády podporí tvorbu hormónov šťastia, ktorým vďačíme za lepší vnútorný pocit.


Čokoládová masáž - kontraindikácie:

  • infekčné choroby (žltačka, HIV, bradavice,...)
  • plesňové a hubové ochorenia
  • vysoký krvný tlak
  • alergie na niektorú zložku
  • zápaly
  • prechladnutie
  • tehotenstvo

Doba trvania masáže

120 minút – peeling + masáž + zábal
60 minút – peeling + zábal

V prípade, ak si nenájdete voľný termín na Čokoládovú masáž, prosím kontaktujte nás na tel. č.: 0905 205 606.


Čokoládovú masáž vykonáva: Viera.