Často kladené otázky

Často kladené otázky:

Priamo v Centre sa dá zatiaľ platiť len v hotovosti. Ak máte záujem masáž zaplatiť vopred alebo niekoho masážou obdarovať, masáž môžete zaplatiť i bankovým prevodom. Prevod musí byť uskutočnený tak, aby suma za vybranú masáž (viď naša ponuka) bola pripísaná na náš účet minimálne 24 hodín pred masážou.
Samozrejme osprchovať sa môžete priamo u nás v salóne. Sprcha je potrebná a povinná v každom masérskom salóne. Mydlo a uterák je samozrejme tiež k dispozícii.
Na masáže používame len čisté za studena lisované oleje v kombinácii s prírodnými 100% čistými esenciálnymi olejmi. Nepoužívame žiadne ropné produkty, aj keď sú určené na masáže.
Na väčšinu masáží si nič nosiť nemusíte, všetko je k dispozícii (plachty, uteráky, deky). Výnimkou je Shiatsu a Thajská masáž, na ktorú je potrebné si priniesť pohodlné a čisté oblečenie z prírodného materiálu (napr.: bavlnené tričko, tepláky, ponožky).
Na masáž sa môžete objednať cez náš Online objednávkový systém Online objednávka masáže. Ak neviete pracovať s internetom alebo sa Vám to nepodarí, môže zavolať na náš telefonický kontakt +421905205606 a my Vás objednáme.
Samozrejme na masáž môžete prísť aj s doprovodom, ktorý Vás môže počkať v hale pri recepcii, ktorá sa nachádza hneď vedľa masérskych miestností. Môže si skrátiť čas čítaním časopisov. K dispozícii je čaj a voda.
Na masáž môže prísť každý. Avšak pred masážou je potrebné maséra upozorniť na komplikácie a obmedzenia ktoré súvisia s vaším zdravotným stavom.