Thajská masáž


Thajská masáž (Thajská jogová masáž)

je spôsob práce s telom, pri ktorej sa využívajú aj prvky akupresúry a jogy. Masáž je zameraná na odstránenie blokád v energetických dráhach (senoch) nášho tela.

Vplyvom rôznych vonkajších alebo vnútorných faktorov (choroba, zlý spôsob života, zlé stravovanie, …) dochádza k zablokovaniu energie v energetických dráhach a môže nastúpiť choroba alebo nepohoda.

Thajská masáž

prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu, zmierneniu bolestí, uvoľňovaniu blokád, či už fyzických alebo mentálnych. Tlakovou technikou, naťahovaním a rotáciami spriechodňuje cirkuláciu energie v energetických dráhach, uvoľňuje stuhnuté svalstvo a šľachy, udržuje telesnú kondíciu, zväčšuje kĺbový rozsah, udržuje telo v energetickej rovnováhe, čím prispieva k celkovej regenerácii organizmu.

Thajská masáž

Thajská masážje vhodná pre všetky vekové kategórie, no vždy je potrebné myslieť na svoje fyzické predispozície. Je veľmi dôležité vopred maséra upozorniť na svoje obmedzenia a problémy.

Thajská masáž sa vykonáva na zemi na podložke. Na rozdiel od klasickej masáže sa v thajskej masáži nepoužívajú oleje a klient je oblečený.

Na masáž si nezabudnite priniesť pohodlný odev z prírodného materiálu, vhodné je bavlnené tričko, tepláky a ponožky.


Thajskú masáž vykonáva: Radka.